Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Spring Edition Man Otto Kern dla mężczyzn

Spring Edition Man Otto Kern dla mężczyzn

Spring Edition Man marki Otto Kern to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Spring Edition Man został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i kardamon; nutami serca są rozmaryn i gałka muszkatołowa; nutami bazy są fasolka tonka, paczula i cedr.

Mandarynka Bergamotka Kardamon

Rozmaryn Gałka muszkatołowa

Fasolka tonka Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spring Edition Man by Otto Kern.

Spring Edition Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Spring Edition Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Spring Edition Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spring Edition Man marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spring Edition Man marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Balenciaga Ho Hang Gucci Gucci Pour Homme II Bruno Banani Magic Man Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Parfumerie Generale Bois de Copaiba Nez a Nez Foret de Becharre Rasasi Hatem Diptyque Vinaigre de Toilette Lancetti Suspense Nickel Enemy Kesling Be Bop