Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Signature Women Otto Kern dla kobiet

Signature Women Otto Kern dla kobiet

tuberozowy
Signature Women Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Signature Women Otto Kern dla kobiet Zdjęcia

Signature Women marki Otto Kern to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Signature Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka i tangeryna; nutami serca są tuberoza, gardenia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo i benzoes.

Ananas Czarna porzeczka Tangeryna

Tuberoza Gardenia Brzoskwinia

Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Women by Otto Kern.

Signature Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Signature Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Signature Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Women marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Women marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Ice Touch Woman Givenchy My Givenchy Dream Love Passport Love Passport Iceberg Iceberg Twice Ice Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Oriflame Elvie Halloween Halloween Kiss Sexy Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness So...? So...? Eternal Biotherm Eau de Paradis Sinfonia di Note Petale Rose Victoria`s Secret Lost in Fantasy