Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Signature Women Otto Kern dla kobiet

Signature Women Otto Kern dla kobiet

tuberozowy
Signature Women Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Signature Women Otto Kern dla kobiet Zdjęcia

Signature Women marki Otto Kern to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Signature Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka i tangeryna; nutami serca są tuberoza, gardenia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo i benzoes.

Ananas Czarna porzeczka Tangeryna

Tuberoza Gardenia Brzoskwinia

Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Women by Otto Kern.

Signature Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Signature Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Signature Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Women marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Women marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Guess Guess Gold Nanette Lepore Nanette Lepore Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Geoffrey Beene Chance Sarah Jessica Parker Endless Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Oriflame The Babes Sweet Peach Jean Patou Nacre Galimard Lapis Lazuli