Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Signature Supreme Man Otto Kern dla mężczyzn

Signature Supreme Man Otto Kern dla mężczyzn

Signature Supreme Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Signature Supreme Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Signature Supreme Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Signature Supreme Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Signature Supreme Man marki Otto Kern to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Signature Supreme Man został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka i paragwajski petitgrain; nutami serca są lawenda, szałwia i fasolka tonka; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Bergamotka Paragwajski petitgrain

Lawenda Szałwia Fasolka tonka

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Supreme Man by Otto Kern.

Signature Supreme Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Signature Supreme Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Signature Supreme Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Supreme Man marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Supreme Man marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Givenchy Pi Fraiche Abercrombie & Fitch 41 Cologne Mark Buxton Wood & Absinth Roger & Gallet Bois d`Orange Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Rasasi Ambition LR Agent XY Nicolai Parfumeur Createur Baladin CnR Create Scorpio for Men