Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Signature Speed Otto Kern dla mężczyzn

Signature Speed Otto Kern dla mężczyzn

Signature Speed Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Signature Speed Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Signature Speed Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Signature Speed Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Signature Speed marki Otto Kern to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Signature Speed został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytryna, imbir, czarny pieprz i werbena cytrynowa; nutami serca są ananas, mięta, lawenda i kwiat pomarańczy; nutami bazy są nuty drzewne, paczula, wanilia i fasolka tonka.

Cytryna Imbir Czarny pieprz Werbena cytrynowa

Ananas Mięta Lawenda Kwiat pomarańczy

Nuty drzewne Paczula Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature Speed by Otto Kern.

Signature Speed Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Signature Speed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Signature Speed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature Speed marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature Speed marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Deborah Fisichella Egofacto Sacre Coeur Memo Moon Safari Parfums Berdoues 1902 Vetiver CB I Hate Perfume Just Breathe Cuba Paris Cuba Gold Yves Rocher Altika Novaya Zarya Sasha