Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Otto Kern Commitment Woman Otto Kern dla kobiet

Otto Kern Commitment Woman Otto Kern dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Otto Kern Commitment Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Otto Kern Commitment Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Otto Kern Commitment Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Otto Kern Commitment Woman Otto Kern dla kobiet Zdjęcia

Otto Kern Commitment Woman marki Otto Kern to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Otto Kern Commitment Woman został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są czerwone jagody, różowy pieprz i szampan; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin i fiołek; nutami bazy są czekolada, białe piżmo, wanilia i cedr.

Czerwone jagody Różowy pieprz Szampan

Róża bułgarska Jaśmin Fiołek

Czekolada Białe piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Otto Kern Commitment Woman by Otto Kern.

Otto Kern Commitment Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Otto Kern Commitment Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Otto Kern Commitment Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Otto Kern Commitment Woman marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Otto Kern Commitment Woman marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Kylie Minogue Showtime EDP Opus Oils Burlesque: Charm Mexx XX Very Wild Escada Desire Me O Boticario Linked She Creed Ambre Cannelle Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Farmacia SS. Annunziata Chia Michel Germain Tattoo Michel Germain Sexual Sugar