Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn

Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn

Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Otto Kern Commitment Man marki Otto Kern to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Otto Kern Commitment Man został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są mięta, grejpfrut i lima; nutami serca są kardamon, gałka muszkatołowa i martini; nutami bazy są cedr i wetyweria.

Mięta Grejpfrut Lima

Kardamon Gałka muszkatołowa Martini

Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Otto Kern Commitment Man by Otto Kern.

Otto Kern Commitment Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Otto Kern Commitment Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Otto Kern Commitment Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Otto Kern Commitment Man marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Otto Kern Commitment Man marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Maurer & Wirtz Mustang Man Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Xerjoff Uden Frapin L`Humaniste The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Fragonard Mensonge Nejma Puro Intelligent Nutrients Attune Eden Classic Rapport