Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn

Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn

Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Otto Kern Commitment Man Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Otto Kern Commitment Man marki Otto Kern to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Otto Kern Commitment Man został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Veronique Nyberg. Nutami głowy są mięta, grejpfrut i lima; nutami serca są kardamon, gałka muszkatołowa i martini; nutami bazy są cedr i wetyweria.

Mięta Grejpfrut Lima

Kardamon Gałka muszkatołowa Martini

Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Otto Kern Commitment Man by Otto Kern.

Otto Kern Commitment Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Otto Kern Commitment Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Otto Kern Commitment Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Otto Kern Commitment Man marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Otto Kern Commitment Man marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Otto Kern Otto Kern Man Sergio Tacchini Sport Ego Etienne Aigner Evolution The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Demeter Fragrance Chai Tea Aramis Aramis Cool Blend James Heeley Esprit du Tigre Kiss Cosmetics Kiss Her Demeter Fragrance Bourbon Joya FvsS: Composition No. 6 Oriflame Solliden for Him NANADEBARY Green