Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Noa Noa Otto Kern dla kobiet

Noa Noa Otto Kern dla kobiet

Noa Noa marki Otto Kern to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Noa Noa został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są mięta, mandarynka, liść czarnej porzeczki, galbanum i grejpfrut; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, jodła balsamiczna, korzeń irysa, jaśmin, heliotrop, cedr i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, mech dębowy i wanilia.

Mięta Mandarynka Liść czarnej porzeczki Galbanum Grejpfrut

Drzewo sandałowe Paczula Jodła balsamiczna Korzeń irysa Jaśmin Heliotrop Cedr Róża

Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noa Noa by Otto Kern.

Noa Noa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Noa Noa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Noa Noa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noa Noa marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noa Noa marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt Guerlain Shalimar Yves Rocher Neonatura Cocoon Laura Biagiotti Roma Hermes Elixir des Merveilles Pierre Balmain Ivoire de Balmain Joop! Joop! Femme Bvlgari Black Molinard Habanita Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent Opium Hermes 24 Faubourg Christian Dior Poison Yves Rocher Voile d'Ambre Jean-Louis Scherrer Scherrer 2 Givenchy Organza Christian Dior Dolce Vita Bijan Bijan Azzaro Oh La La