Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Luxure for Women Otto Kern dla kobiet

Luxure for Women Otto Kern dla kobiet

Luxure for Women Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Luxure for Women Otto Kern dla kobiet Zdjęcia

Luxure for Women marki Otto Kern to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Luxure for Women został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i ananas; nutami serca są piwonia i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Bergamotka Ananas

Piwonia Jaśmin

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luxure for Women by Otto Kern.

Luxure for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Luxure for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Luxure for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luxure for Women marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luxure for Women marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Chanel Chance Eau de Toilette Paloma Picasso Paloma Picasso Givenchy Ange ou Demon Tendre Animale Instinct d`Animale Paco Rabanne La Nuit Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Giorgio Valenti Rose Noire Gosh KAOS Sisley Eau du Soir 2010 Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense