Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Egoluxe Masculin Otto Kern dla mężczyzn

Egoluxe Masculin Otto Kern dla mężczyzn

ziołowy
Egoluxe Masculin Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Egoluxe Masculin Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Egoluxe Masculin Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia Egoluxe Masculin Otto Kern dla mężczyzn Zdjęcia

Egoluxe Masculin marki Otto Kern to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Egoluxe Masculin został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są imbir, kardamon i mandarynka; nutami serca są lawenda, geranium i tymianek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i brazylijskie drzewo różane.

Imbir Kardamon Mandarynka

Lawenda Geranium Tymianek

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egoluxe Masculin by Otto Kern.

Egoluxe Masculin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Egoluxe Masculin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Egoluxe Masculin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egoluxe Masculin marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egoluxe Masculin marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jacomo Paradox Green for Men Canali Black Diamond Pal Zileri Lab Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Floris Vetiver Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Christian Audigier Christian Audigier For Him Otto Kern Spring Edition Man Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Smell Bent Dr. Dreidel Jeanne Arthes Boum Pour Homme