Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Egoluxe Feminin Otto Kern dla kobiet

Egoluxe Feminin Otto Kern dla kobiet

lekko korzenny
Egoluxe Feminin Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Egoluxe Feminin Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Egoluxe Feminin Otto Kern dla kobiet Zdjęcia Egoluxe Feminin Otto Kern dla kobiet Zdjęcia

Egoluxe Feminin marki Otto Kern to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Egoluxe Feminin został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, liść czarnej porzeczki i malina; nutami serca są frezja, róża i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Grejpfrut Mandarynka Liść czarnej porzeczki Malina

Frezja Róża Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egoluxe Feminin by Otto Kern.

Egoluxe Feminin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Egoluxe Feminin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Egoluxe Feminin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egoluxe Feminin marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egoluxe Feminin marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rance 1795 Rouge Guerlain Garden Sensuel Les Nereides Fleur Poudree de Musc Aubusson Perlissima d`Aubusson Giorgio Armani Onde Extase Tocca Cleopatra Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Ava Luxe Rosa de la Luz Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Iceberg Universe Lee Cooper Originals Ladies Parfums 06130 Feuille de Reglisse