Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Egoluxe Eau Legere Feminin Otto Kern dla kobiet

Egoluxe Eau Legere Feminin Otto Kern dla kobiet

Miałem: 1

wodny

Egoluxe Eau Legere Feminin marki Otto Kern to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Egoluxe Eau Legere Feminin został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, brzoskwinia i czarna porzeczka; nutami serca są lilia wodna, piwonia i cyklamen; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia Czarna porzeczka

Lilia wodna Piwonia Cyklamen

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egoluxe Eau Legere Feminin by Otto Kern.

Egoluxe Eau Legere Feminin Recenzje Perfum

Joanna_
Joanna_

To kompozycja dośc przejrzysta. Nie wprawiła mnie w zachwyt. Dość codzienna, zwyczajna. Pewnie dlatego oddałam ją komuś innemu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Egoluxe Eau Legere Feminin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Egoluxe Eau Legere Feminin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egoluxe Eau Legere Feminin marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egoluxe Eau Legere Feminin marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Bijou Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Lancome Tresor Sparkling Oriflame Delice Roxy Roxy Gres Cabotine Delight Avon Urban Flowers Tokyo Mary Kay Exotic Passionfruit Clean Clean Summer Eau Fraiche Jennifer Lopez Blue Glow by JLO So...? So...?Desirable