Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cycle Otto Kern dla mężczyzn

Cycle Otto Kern dla mężczyzn

lekko korzenny

Cycle marki Otto Kern to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cycle został wydany w 1991 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, mięta, nuty drzewne, nuty zielone i cytrusy.

Liść czarnej porzeczki Mięta Nuty drzewne Nuty zielone Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cycle by Otto Kern.

Cycle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Otto Kern Cycle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Otto Kern Cycle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cycle marki Otto Kern. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cycle marki Otto Kern reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him The Body Shop Arber Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Montale Crystal Aoud Borsalino Cologne Intense Agonist The Infidel D.S. & Durga Beartrapper Oriflame Midsummer Man Fragonard Beau Gosse Nicolai Parfumeur Createur Baladin