Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Volupte Oscar de la Renta dla kobiet

Volupte Oscar de la Renta dla kobiet

żółtych kwiatów
wodny
Volupte Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Volupte Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Volupte Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Volupte marki Oscar de la Renta to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Volupte został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophia Grojsman. Nutami głowy są mimoza, melon, mandarynka, frezja, osmantus, arbuz i cyklamen; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, heliotrop, ylang-ylang, konwalia, narcyz, lotos i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, kadzidło, tuberoza i wanilia.

Mimoza Melon Mandarynka Frezja Osmantus Arbuz Cyklamen

Goździk (roślina) Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Narcyz Lotos Piwonia

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Kadzidło Tuberoza Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Volupte by Oscar de la Renta.

Tresor

Volupte Recenzje Perfum

jagoda5706

Muszę ponownie wrócić do tej recenzji bo jestem taka niecierpliwa i pospieszyłam się z nią . Otóż od kilku dni pachnę tymi perfumami, są rewelacyjne . Używam generalnie raz na dobę , z małym dodatkowym psiknięciem w ciągu dnia , a pachnę całe 24 godziny, niezależnie od kąpieli. Chyba moja trudna skóra pokochała Volupte . Projektują powoli , ale przez wiele godzin i czym dłużej je mam na sobie tym są piękniejsze . Bardzo długo na mnie utrzymuje się fiołek , zapach cudowny tylko leciutko słodki , ale gdy już fiołek powoli ustępuje innym kwiatom , sandałowi , tonce i ambrze robi się słodziutko , odurzająco,balsamicznie . Zapach z owocowo- kwiatowego staje się zdecydowanie orientalny. Jest taki gładki , spójny , trudno mi go rozdzielić na poszczególne nuty , ale to przecież zaleta. Brak mi słów aby oddać urok tych perfum. Tak długo szukałam perfum dla siebie wśród Guerlain, Chanel , Dior , a znalazłam u Oscara de la Rente . Dla mnie to zapach wszech czasów ,musiałam to dodać bo należy się to zarówno Oscarowi de la Rente jak i Madam Grojsman .

jagoda5706

Volupte kupiłam w ciemno wiele miesięcy temu , Przyszły w paczce razem z Rumeur . Zachłannie rzuciłam się do testów obu zapachów jednocześnie i poległam .Zarówno jedne jak i drugie perfumy okazały się niebanalne , charakterystyczne ,wyraziste , ciężkawe i wymagają poświęcenia im więcej uwagi. Odstawiłam na tył szafki z myślą , że wrócę do nich za jakiś czas . Kilka dni temu postanowiłam zmierzyć się najpierw z Volupte. Doskonałe perfumy , w moim typie. Niby kwiatowe ,a za takimi nie przepadam, a nie do końca, sporo w nich owoców i orientalnych akcentów . Zapach zrobiony z rozmachem ,dużo różnych składników ,a wszystkie szczodrze sypnięte solidnymi garściami. Dzięki temu zapach jest intensywny , nasycony , gęsty. W składzie sporo kwiatów , ale dla mnie Volupte to śliczny fiołek ,dużo go tu , otoczony słodkimi owocami i soczystą zielenią . Fiołek w interpretacji pani Grojsmam bardzo mi się podoba , to chyba jeden z ładniejszych perfumeryjnych fiołków. W moim odczuciu perfumy są świetne , aż dziw ,że tak mało popularne , a więc niedocenione . Polecam chociaż do testów , to elegancki , ciepły owocowo- kwiatowo-orientalny zapach wedle mnie stosowny na wiele okazji dla kobiet kochających prawdziwe perfumy , a nie tylko zapachy.

Sincerita
Sincerita

Bardzo przypomina mi zapach szamponetek do włosów Palette. A przynajmniej około 10 lat temu podobnie pachniały, tak to zapamiętałam. Czuję tu też tę samą chemiczną nutę, która może się podobać :) Nie mój zapach, ale jest oryginalny.

aranka
aranka

Volupte,ja określiłabym je jako kwiatowe"gęste",urocze...mocne.
Dzisiaj nie powstają już takie zapachy !
Oczywiście Volupte nie jest zapachem "starym" ja uważam że to klasyk gatunku kwiatowego.
Napewno jest to zapach dla miłośniczek mocnych kwiatowo-pudrowych aromatów.

monika690
monika690

Ja Volupte odczuwam coś pomiędzy Eternity a Tresor choć nie ma w nim róży. Są to piękne, klasyczne i złożone perfumy. Czuć rękę pani Zofii, tworzone przez nią zapachy są charakterystyczne. Pora odpowiednia na Volupte to wiosna i początek lata, lekko wietrzna pogoda, wtedy pięknie się układają, nie podduszają. Polecam ten zapach wielbicielkom kwiatowych woni, na pewno się nie zawiodą :)

amanda
amanda

O,tu czuje się ducha dawniejszych perfum.
To znaczy mam na myśli powstałych w latach 80-tych,czy 90-tych.
Są jak ja to nazywam, gęste, miodne,słodkie.
Dla mnie są przede wszystkim kwiatowe, mało w nich zieleni.
Nie każdemu mogą się spodobać,miłośniczkom vintage owszem,ale komuś wolącego coś na czasie jak i coś bardziej orginalnego, to już niekoniecznie.
Lubię zapachy vintage,ale rzecz jasna wiadomo,że też nie każde w zwiazku z tym się mi spodobają.
W tym zapachu przeszkadza mi nektarowa słodycz.

Koko55
Koko55

Volupte przypominają mi Eternity Calvina Kleina, te same kwiaty, ta sama projektantka perfum. Nie znaczy to,że nie podobają mi się. Są bardzo eleganckie, dla pań w każdym wieku, zapach na dzień i wieczór. Godny polecenia.

Dakini
Dakini

Volupte zaczynają się intensywnymi kwiatami, nieco słodkawymi. Powiedziałabym nawet, że odbywa się tam ekspansja zmysłu powonienia przez naręcza kwiatów.
Po pewnym jednak czasie kwiaty się uspokajają i do głosu dochodzi zieleń. Czyli świeże trawy okraszone ylang-ylang i szczyptą tuberozy.
Wanilia zanika i zostaje przyjemna zielona świeżość.
O dziwo, mimo kwiecia i wanilii nie są duszące i dobrze sprawdzają się w upalny dzień.
Piękne, prawdziwie wirtuozerski popis kompozycji perfumiarskiej.
No tak, ale to przecież nikt inny tylko Sophia Grojsman maczała swój genialny nos w Volupte. :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Volupte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Volupte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Volupte marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Volupte marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Guerlain L'Heure Bleue Kenzo Flower by Kenzo Guerlain Shalimar Calvin Klein Eternity Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Lanvin Arpege Yves Saint Laurent Paris Lancome Tresor Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Serge Lutens Feminite du Bois Serge Lutens La Fille de Berlin Lancome Poeme Laura Biagiotti Roma Estée Lauder Sensuous Noir Moschino Moschino Chanel Coco Eau de Parfum Givenchy Organza Yves Rocher Voile d'Ambre