Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet

So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet

wodny
ozonowy
So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

So de la Renta marki Oscar de la Renta to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. So de la Renta został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są klementynka, kiwi, gardenia, frezja, mango, arbuz i kardamon; nutami serca są piwonia, tuberoza, jaśmin wielkolistny, lotos i narcyz; nutami bazy są Śliwka, piżmo i wanilia.

Klementynka Kiwi Gardenia Frezja Mango Arbuz Kardamon

Piwonia Tuberoza Jaśmin wielkolistny Lotos Narcyz

Śliwka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So de la Renta by Oscar de la Renta.

So de la Renta Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Przepiękny kwiatowy zapach. Lekki, przyjemny ale nie frywolny. Skrycie elegancki. Dość długotrwały, wyczuwalny przez otoczenie. Przy żadnych innych perfumach nie byłam tak powszechnie nagabywana o nazwę i nie słyszałam aż tylu zachwytów co przy Oscarze. Szkoda, że tak trudno je dostać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta So de la Renta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta So de la Renta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So de la Renta marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So de la Renta marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Kenzo Le Monde Est Beau Shiseido Feminite du Bois Calvin Klein Truth Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Gres Cabotine Christian Dior Dune Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cartier Le Baiser Du Dragon Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Guerlain Mahora Miu Miu Miu Miu Moschino Couture! Burberry Weekend for Women Alexander McQueen My Queen Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Kenzo Ca Sent Beau