Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet

So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet

wodny
ozonowy
So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia So de la Renta Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

So de la Renta marki Oscar de la Renta to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. So de la Renta został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są klementynka, kiwi, gardenia, frezja, mango, arbuz i kardamon; nutami serca są piwonia, tuberoza, jaśmin wielkolistny, lotos i narcyz; nutami bazy są Śliwka, piżmo i wanilia.

Klementynka Kiwi Gardenia Frezja Mango Arbuz Kardamon

Piwonia Tuberoza Jaśmin wielkolistny Lotos Narcyz

Śliwka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So de la Renta by Oscar de la Renta.

So de la Renta Recenzje Perfum

regndronning
regndronning

Przepiękny kwiatowy zapach. Lekki, przyjemny ale nie frywolny. Skrycie elegancki. Dość długotrwały, wyczuwalny przez otoczenie. Przy żadnych innych perfumach nie byłam tak powszechnie nagabywana o nazwę i nie słyszałam aż tylu zachwytów co przy Oscarze. Szkoda, że tak trudno je dostać.

So de la Renta by Oscar de la Renta 3.71 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Oscar de la Renta So de la Renta eau de toilette for women 1.7 oz
Oscar de la Renta So de la Renta eau de toilette for women 1.7 oz
Eau De Toilette 3.4oz
21.33 USD
So De La Renta Perfume by Oscar de la Renta, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
FragranceNet.com
21.99 USD
So De La Renta by Oscar De La Renta EDT Spray 3.3 oz for Women
So De La Renta by Oscar De La Renta EDT Spray 3.3 oz for Women
Eau De Toilette 1.7oz
22.41 USD
So De La Renta Perfume by Oscar de la Renta, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Gift Set 3.4oz
30.60 USD
So De La Renta Gift Set by Oscar de la Renta Gift Set for Women Includes 3.4 oz Eau De Toilette spray 6.7 oz Body Lotion
Eau De Toilette 1oz
34.50 USD
So De La Renta Perfume by Oscar de la Renta, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
StrawberryNET.com
47.00 USD
Oscar De La Renta So De La Renta Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Oscar De La Renta So De La Renta Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
StrawberryNET.com
Gift Set 3.4oz
95.00 USD
Oscar De La Renta So De La Renta Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Body Lotion 200ml 6.7oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta So de la Renta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta So de la Renta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So de la Renta marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So de la Renta marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Kenzo Le Monde Est Beau Shiseido Feminite du Bois Christian Dior Dune Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Burberry Weekend for Women Calvin Klein Truth Moschino Couture! Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Kenzo Ca Sent Beau L`Erbolario Dolcelisir Alexander McQueen My Queen Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Yves Saint Laurent In Love Again Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka