Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ruffles Oscar de la Renta dla kobiet

Ruffles Oscar de la Renta dla kobiet

Ruffles Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Ruffles marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ruffles został wydany w 1983 roku. Nutami głowy są aldehydy, kwiat pomarańczy, nuty zielone, nuty owocowe i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, irys, orchidea, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są miód, drzewo sandałowe, piżmo, cywet, wanilia, karmel i cedr.

Aldehydy Kwiat pomarańczy Nuty zielone Nuty owocowe Bergamotka

Goździk (roślina) Tuberoza Irys Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Miód Drzewo sandałowe Piżmo Cywet Wanilia Karmel Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ruffles by Oscar de la Renta.

Ruffles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Ruffles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Ruffles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ruffles marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ruffles marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Romeo Gigli G Gigli Benetton Benetton Pure Sport Women Yardley Pink Lace Barbie Barbie Aventura Shalini Shalini Ineke After My Own Heart L`Erbolario Carnation Moschino Glamour Remy Latour L`elue Krigler English Promenade Keiko Mecheri White Petals