Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Oscar for Men Oscar de la Renta dla mężczyzn

Oscar for Men Oscar de la Renta dla mężczyzn

Oscar for Men marki Oscar de la Renta to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Oscar for Men został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są mandarynka, Żywica jodłowa, bergamotka i pieprz; nutami serca są gałka muszkatołowa, lilia, lawenda, jaśmin, liść fiołka, goździk (przyprawa) i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, piżmo, jodła balsamiczna, wanilia i kadzidło.

Mandarynka Żywica jodłowa Bergamotka Pieprz

Gałka muszkatołowa Lilia Lawenda Jaśmin Liść fiołka Goździk (przyprawa) Róża

Skóra Drzewo sandałowe Piżmo Jodła balsamiczna Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar for Men by Oscar de la Renta.

Oscar for Men Recenzje Perfum

xentrix
xentrix

Oscar For Men pachnie bardzo dobrze i specyficznie. Otwarcie to cytrusy doprawione pieprzem. Da sie wyczuc także cos zielonego lecz nie jest to lekka zieleń.Mozliwe ,ze za ten aromat odpowiada żywica jodłowa. Dochodzi aromat kwiatów, lecz moim zdaniem żaden z nich nie wybija się szczególnie by dominować. W bazie rządzi , dzieli i panuje kadzidło i jodła. Wanilii mój nos nie wyczuwa.Kadzidło jest innym typem kadzidła jakie znam, specyficznym. Byc może odpowiada za to mix kadzidła,pieprzu i jodły tworząc motyw przewodni jakże niespotykany i warty poznania.Trwałosc na mnie b.dobra.Projekcja wydaje sie średnia, lecz naprawde to tylko złudne wrażenie. Ostroznie z aplikacją - kiedy wydaje sie,ze już go nie ma zdarzało mi sie zbierac od otoczenia uwagi ,ze mocno go czuc.Zapach nie każdemu przypadnie do gustu, przed zakupem flakonu zdobądź próbke. Klasyka na wysokim poziomie. Oceniam na 5- . Dodatkowy atut - zapach do zdobycia za nieduże pieniądze. Stosunek jakosc/cena b.dobry.Polecam zdecydowanie.

Serious Sam
Serious Sam

Dziwny to zapach. Pojawia się i znika jak kameleon. Początek to cytrusy z nutką pieprzową, która utrzymuje się niemal przez cały okres trwania zapachu. Później, gdy cytrusy ustępują, pojawia się nutka jodły. Baza to bardzo lekkie, transparentne i piękne kadzidło z pieprzem (nie znam nic podobnego w mainstreamie, ale kadzidło tutaj przypomina mi to znane z Kyoto). Reszty nut nie wyczuwam, ale przez cały czas zapachowi towarzyszy niezidentyfikowana nutka balsamiczna, która dodaje mu sporo elegancji.

Przyznam, że zapach jest zdecydowanie moim najlepszym zakupem w ciemno, a jednocześnie najlepszym tanim zapachem, jaki znam. Jest kapryśny to fakt, gdy wydaje się, że już go nie ma, potrafi dać o sobie znać, charakterystyczną nutą lekkiego kadzidła. Wydaje mi się, że świetnie pracuje w cieple, dając wówczas zupełnie nietypowe odświeżenie - i właśnie wtedy wydaje mi się najbardziej trwały. Pomimo ciężkich nut to niezwykle komfortowy i lekki zapach, który lekkością przypomina raczej dzieła Elleny niż klasyki męskiej perfumerii. Gorąco polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar for Men marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar for Men marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Guerlain Heritage Eau de Toilette Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Bvlgari Bvlgari Extreme Guy Laroche Drakkar Noir Moschino Uomo? Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci pour Homme Lalique Hommage a L'Homme Chanel Allure Pour Homme S.T. Dupont Passenger for Men Davidoff Zino Davidoff L`Occitane en Provence Eau des Baux CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Michael Kors Michael for Men Kenzo Kenzo Homme  Boisee Cartier Declaration Essence Oriflame Sir Avebury Kenzo Power Versace Dreamer