Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn

Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn

Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn Zdjęcia Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn Zdjęcia

Oscar de la Renta Pour Lui marki Oscar de la Renta to skórzane perfumy dla mężczyzn. Oscar de la Renta Pour Lui został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są aldehydy, kminek, jagody jałowca, lawenda, galbanum, bazylia, szałwia, anyż i bergamotka; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), paczula, cynamon, wetyweria, cedr i geranium; nutami bazy są labdanum, skóra, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Aldehydy Kminek Jagody jałowca Lawenda Galbanum Bazylia Szałwia Anyż Bergamotka

Cyklamen Goździk (roślina) Paczula Cynamon Wetyweria Cedr Geranium

Labdanum Skóra Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar de la Renta Pour Lui by Oscar de la Renta.

Oscar de la Renta Pour Lui Recenzje Perfum

teo
teo

Przyznać muszę, że Oscar Pour Lui, obok Kouros'a, to mój ulubiony zapach z epoki lat 80'. Wzbudzają one u mnie szczególnie uczucia, ponieważ obu tych zapachów używał mój ojciec, w związku z czym przywołują wiele wspomnień z młodości. O ile jednak Kouros dla wielu jest czymś nie do przejścia, niemożliwym do założenia obecnie reliktem epoki powerhouse, to wydaje mi się, że Pour Lui takich cech nie posiada. Owszem, da się w nim wyczuć klasyczny sznyt, jednak nie jest to pachnidło tak kontrowersyjne. Co do samego zapachu, dominuje tutaj skóra i mech dębu podszyte goździkiem i aldehydami. Jednocześnie muszę przyznać, że obecna wersja jest chyba najlepiej odwzorowaną reformulacją w ogóle. Zapach swoim charakterem idealnie wpasowuje się w zimową, wieczorową aurę, raczej do eleganckiego stroju. Niegdyś parametry były niebotyczne, a nosiciela dało się wyczuć w pomieszczeniu zanim jeszcze otworzył drzwi. Obecnie aż tak dobrze nie jest, lecz Pour Lui na pewno świetnie sprawdzi się jako wieczorowe pachnidło na romantyczne wyjścia, gwarantując nam przeciętną projekcję przy ok. 6 godzinnej trwałości. Warto polecić nie tylko miłośnikom klasyki, lecz każdemu kto ceni dobry, skórzany zapach i szuka czegoś trochę bardziej wytrawnego, niż to, co obecnie można spotkać na półkach perfumerii.

artplast
artplast

Super prawdziwie męski zapach, którego charakter oddaje wybitnie kolor flakonu. W wersji 2012 r. trwałość przeciętna, projekcja wysoka, niekiedy przytłaczająca otoczenie (w autobusie miałem luz wkoło siebie).

terrenoire
terrenoire

Wyborna kompozycja, wielowymiarowa i przewrotno-mrocznie dajaca znać o sobie... paczula, kwiaty i skóra. MĘSKA. Tytanicznie trwała. Meisterstück.

pawelota

Roq źle mnie zrozumiał. To czyny świadczą o charakterze mężczyzny, a nie to czym pachnie. Zapach jest dodatkiem, chociaż wiele mówi o osobie, która go używa. Współczesne kompozycje i moda na lekkie, ładne i nic nie wnoszące do świata perfum zapachy, powoduje że my mężczyźni zbliżamy się niebezpiecznie blisko do świata zapachów unisex, a nawet kobiecych. Jak wiemy moda na zapachy unisex w latach 90-tych nie sprawdziła się. Jestem przekonany, że powróci również zapotrzebowanie na cięższe, klasyczne męskie wonie, chociaż na pewno nie będą tak silne i charyzmatyczne jak 30 lat temu. Mam nadzieje, że Roq zrozumie również, że pewne zapachy jak np. Antaeus Chanel, Paco Rabanne Pour Homme, Vetiver Guerlain i wiele innych zapachów nie jest geriatrycznymi, a dzielą po prostu inny smak i powstały w innych czasach. Jednak upływ czasu i moda w świecie perfum dla mnie nie istnieje. Albo mamy kompozycje mistrzowską bez względu na wiek, albo perfumeryjnego knota. To tak jakby kompozycje Chopina czy Mozarta nazwać muzyką wyłącznie dla starców, a disco polo to zabawa na czasie i dla młodych. Także reasumując, Oscar de la Renta Pour Lui, będzie na pewno pachnidłem bardziej męskim, aniżeli 1 milion Paco Rabanne.

Roq
Roq

Z tego co zrozumiałem, współczesne i lekkie zapachy są dla niedojrzałych mężczyzn pozbawionych charakteru... :)

Przebogata kompozycja z 1980 roku. Wielkie arcydzieło
sztuki perfumeryjnej. Ciężka i zmysłowa. Bogate przyprawy, szlachetne drzewa, skóra i dym. Wieczorowa kompozycja, dla dojrzałych mężczyzn z charakterem. Używać ostrożnie!

robe
robe

Przepiękny i głeboki aromat.Arcydzieło perfumiarstwa.Orginalna formuła z lat osiemdziesiątych miażdzy .
Dostępna teraz w sklepach za pare złotych wersja jest nawet dobra.Ale do orginału startu nie ma.Czuć wyraźne wyszczuplenie i potanienie składników.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar de la Renta Pour Lui marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar de la Renta Pour Lui marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Givenchy Gentleman Davidoff Zino Davidoff Chanel Antaeus Ralph Lauren Polo Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Azzaro Azzaro pour Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Lalique Encre Noire Burberry London for Men Chanel Egoiste Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Eau Sauvage