Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn

Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn

Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn Zdjęcia Oscar de la Renta Pour Lui Oscar de la Renta dla mężczyzn Zdjęcia

Oscar de la Renta Pour Lui marki Oscar de la Renta to skórzane perfumy dla mężczyzn. Oscar de la Renta Pour Lui został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są aldehydy, kminek, jagody jałowca, lawenda, galbanum, bazylia, szałwia, anyż i bergamotka; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), paczula, cynamon, wetyweria, cedr i geranium; nutami bazy są labdanum, skóra, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Aldehydy Kminek Jagody jałowca Lawenda Galbanum Bazylia Szałwia Anyż Bergamotka

Cyklamen Goździk (roślina) Paczula Cynamon Wetyweria Cedr Geranium

Labdanum Skóra Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar de la Renta Pour Lui by Oscar de la Renta.

Oscar de la Renta Pour Lui Recenzje Perfum

terrenoire
terrenoire

Wyborna kompozycja, wielowymiarowa i przewrotno-mrocznie dajaca znać o sobie... paczula, kwiaty i skóra. MĘSKA. Tytanicznie trwała. Meisterstück.

pawelota

Roq źle mnie zrozumiał. To czyny świadczą o charakterze mężczyzny, a nie to czym pachnie. Zapach jest dodatkiem, chociaż wiele mówi o osobie, która go używa. Współczesne kompozycje i moda na lekkie, ładne i nic nie wnoszące do świata perfum zapachy, powoduje że my mężczyźni zbliżamy się niebezpiecznie blisko do świata zapachów unisex, a nawet kobiecych. Jak wiemy moda na zapachy unisex w latach 90-tych nie sprawdziła się. Jestem przekonany, że powróci również zapotrzebowanie na cięższe, klasyczne męskie wonie, chociaż na pewno nie będą tak silne i charyzmatyczne jak 30 lat temu. Mam nadzieje, że Roq zrozumie również, że pewne zapachy jak np. Antaeus Chanel, Paco Rabanne Pour Homme, Vetiver Guerlain i wiele innych zapachów nie jest geriatrycznymi, a dzielą po prostu inny smak i powstały w innych czasach. Jednak upływ czasu i moda w świecie perfum dla mnie nie istnieje. Albo mamy kompozycje mistrzowską bez względu na wiek, albo perfumeryjnego knota. To tak jakby kompozycje Chopina czy Mozarta nazwać muzyką wyłącznie dla starców, a disco polo to zabawa na czasie i dla młodych. Także reasumując, Oscar de la Renta Pour Lui, będzie na pewno pachnidłem bardziej męskim, aniżeli 1 milion Paco Rabanne.

Roq
Roq

Z tego co zrozumiałem, współczesne i lekkie zapachy są dla niedojrzałych mężczyzn pozbawionych charakteru... :)

Przebogata kompozycja z 1980 roku. Wielkie arcydzieło
sztuki perfumeryjnej. Ciężka i zmysłowa. Bogate przyprawy, szlachetne drzewa, skóra i dym. Wieczorowa kompozycja, dla dojrzałych mężczyzn z charakterem. Używać ostrożnie!

robe
robe

Przepiękny i głeboki aromat.Arcydzieło perfumiarstwa.Orginalna formuła z lat osiemdziesiątych miażdzy .
Dostępna teraz w sklepach za pare złotych wersja jest nawet dobra.Ale do orginału startu nie ma.Czuć wyraźne wyszczuplenie i potanienie składników.

Oscar de la Renta Pour Lui by Oscar de la Renta 4.13 out of 5 based on 44 ratings and 5 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar de la Renta Pour Lui marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar de la Renta Pour Lui marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Givenchy Gentleman Davidoff Zino Davidoff Chanel Antaeus Ralph Lauren Polo Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Hermes Terre d'Hermes Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Christian Dior Eau Sauvage Azzaro Azzaro pour Homme Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme II Gucci Gucci pour Homme