Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Oscar Tropical Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Tropical Oscar de la Renta dla kobiet

żółtych kwiatów

Oscar Tropical marki Oscar de la Renta to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Oscar Tropical został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, marakuja i jeżyna; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i plumeria; nutami bazy są ambra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Marakuja Jeżyna

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Plumeria

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Tropical by Oscar de la Renta.

Oscar Tropical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Tropical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Tropical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Tropical marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Tropical marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Miami Glow La Prairie Silver Rain Shimmer Mist Parah Parah Woman Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Aqaba Jewels of Blu Adidas Pure Lightness Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Gai Mattiolo Gai Mattiolo Candie`s Candie`s Luxe Dorin Un Air de Paris (red) Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Girard Bali Sunrise