Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Oscar Red Satin Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Red Satin Oscar de la Renta dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Oscar Red Satin marki Oscar de la Renta to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Oscar Red Satin został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i róża; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i irys; nutami bazy są paczula i wanilia.

Mandarynka Bergamotka Róża

Kwiat pomarańczy Jaśmin Irys

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Red Satin by Oscar de la Renta.

Oscar Red Satin Recenzje Perfum

amanda
amanda

Słodkie ze szczyptą aromatycznych świątecznych przypraw choć nie ma ich w składzie ja je wyraznie czuję . Miękka wanilia i łagodna paczula.
Kwiaty są delikatne i żadne nie wybija się swym zapachem , może jedynie róża jest najbardziej dostrzegalna , ale subtelnie obdarowuje zapachem ustępując miejsca wspomnianym ciepłym , przyjemnym,aromatom.
Jak najbardziej pozytywnie odbieram całą kompozycję , która ogólnie jest łagodna , ale od razu można ją określić na kierunek delikatnie orientalny , wspaniale aromatyczny na jesienno zimową porę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Red Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Red Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Red Satin marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Red Satin marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Avon Far Away Sensual Embrace Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Coty Truly Lace Divine L`etre Aime Femme Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Corine de Farme Samoa DSH Perfumes Madonna Lily La Prairie Life Threads Emerald Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires