Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Oscar Pink Lily Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Pink Lily Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Pink Lily Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Oscar Pink Lily Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oscar Pink Lily marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet. Oscar Pink Lily został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak passiflora, magnolia, róża herbaciana, ambra, rabarbar, lilia, liść fiołka, cedr i bergamotka.

Passiflora Magnolia Róża herbaciana Ambra Rabarbar Lilia Liść fiołka Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Pink Lily by Oscar de la Renta.

Oscar Pink Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Pink Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Pink Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Pink Lily marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Pink Lily marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ella Mikao Yujin Star Paul Smith Paul Smith Floral Azzaro Azzaro 9 Frederic Malle Une Rose Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Roja Dove Scandal Bruno Acampora Blu Eclectic Collections Excellence Caswell Massey Lily of the Valley Stacked Style Empress Lilly Gabriela Sabatini Magnetic