Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Oscar Fresh Vanilla Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oscar Fresh Vanilla marki Oscar de la Renta to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Oscar Fresh Vanilla został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, pianka marshmallow i róża; nutami bazy są balsam peruwiański, piżmo i wanilia.

Czarna porzeczka Bergamotka

Kwiat pomarańczy Pianka marshmallow Róża

Balsam peruwiański Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Fresh Vanilla by Oscar de la Renta.

Oscar Fresh Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Fresh Vanilla marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Fresh Vanilla marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Oilily Spanish Rose Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Deborah Frutti Rossi Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Victoria`s Secret Sweet Daydream Costamor Dulcess O Boticario Glamour Secrets Black Corine de Farme Witch Taranee Bath and Body Works Hello Kitty Naomi Campbell Naomi