Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet

tropikalny
Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oscar Flor marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Oscar Flor został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są neroli, liczi i bluszcz; nutami serca są różowy jaśmin, mango i piwonia; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i liść czarnej porzeczki.

Neroli Liczi Bluszcz

Różowy jaśmin Mango Piwonia

Piżmo Fasolka tonka Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Flor by Oscar de la Renta.

Oscar Flor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Flor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Flor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Flor marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Flor marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.8 Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Serge Lutens Clair de Musc Blumarine Blu Barbie Barbie Princess Philosophy Baby Grace Fragonard Fleur D`oranger Jardin de France Chevrefeuille Calvin Klein Eternity Summer 2009 Floris White Rose Caesars World Caesars Woman Ramon Molvizar Sol Sun