Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet

tropikalny
Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Oscar Flor Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oscar Flor marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Oscar Flor został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są neroli, liczi i bluszcz; nutami serca są różowy jaśmin, mango i piwonia; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i liść czarnej porzeczki.

Neroli Liczi Bluszcz

Różowy jaśmin Mango Piwonia

Piżmo Fasolka tonka Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Flor by Oscar de la Renta.

Oscar Flor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Flor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Flor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Flor marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Flor marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Armand Basi In Red Emanuel Ungaro Fleur de Diva Ellen Tracy Imagine Biotherm Eau Vitaminee Novae Plus Pearl Pink Oriflame Petal Quartz Givenchy Absolutely Irresistible Hampton Sun Privet Bloom Adrienne Vittadini Venezia Emilio Pucci Vivara Black Edition Bond No 9 Harrods Rose TerraNova Pikake