Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet

wodny
Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oscar Bamboo marki Oscar de la Renta to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Oscar Bamboo został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są lima i kardamon; nutami serca są mimoza, bambus, lilia wodna i zielona herbata; nutami bazy są piżmo, cedr i wetyweria.

Lima Kardamon

Mimoza Bambus Lilia wodna Zielona herbata

Piżmo Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Bamboo by Oscar de la Renta.

Oscar Bamboo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Bamboo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Bamboo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Bamboo marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Bamboo marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cindy Crawford Waterfalls Escada Into the Blue Reminiscence Eau de Rem Hollister Ryder Tous H2O Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Daisy Fuentes Dianoche Ocean Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle Bjorn Borg Love All Foxy Red Coleen Rooney Coleen X