Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet

Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet

wodny
Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia Oscar Bamboo Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oscar Bamboo marki Oscar de la Renta to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Oscar Bamboo został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są lima i kardamon; nutami serca są mimoza, bambus, lilia wodna i zielona herbata; nutami bazy są piżmo, cedr i wetyweria.

Lima Kardamon

Mimoza Bambus Lilia wodna Zielona herbata

Piżmo Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscar Bamboo by Oscar de la Renta.

Oscar Bamboo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oscar Bamboo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oscar Bamboo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscar Bamboo marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscar Bamboo marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Davidoff Cool Water Lanvin Oxygene Avon Blue Rush for Her Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Reminiscence Eau de Rem Montana Montana en Turquoise Adidas Natural Vitality Tous H2O Ayala Moriel l'Écume des Jours Rasasi Chastity Women Ebba Los Angeles Miss Marisa Bjorn Borg Love All Clean Green