Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

kakaowy
migdałowy
Oriental Lace Oscar de la Renta dla kobiet Filmy
Oriental Lace Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oriental Lace marki Oscar de la Renta to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Oriental Lace został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, migdał, kakao, hoja różowa i paczula.

Miód Migdał Kakao Hoja różowa Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Lace by Oscar de la Renta.

Oriental Lace Recenzje Perfum

Oriental Lace by Oscar de la Renta 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oriental Lace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oriental Lace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Lace marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Lace marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Bond No 9 Coney Island Thierry Mugler Angel Forever Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Calypso St. Barth Lea Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Molinard Les Orientaux: Vanille Christina Aguilera X Pose Desire Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Ulric de Varens Ciel 1000 Flowers Reglisse Noire