Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

miodowy
kakaowy
Oriental Lace Oscar de la Renta dla kobiet Filmy
Oriental Lace Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Oriental Lace marki Oscar de la Renta to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Oriental Lace został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, migdał, kakao, hoja różowa i paczula.

Miód Migdał Kakao Hoja różowa Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oriental Lace by Oscar de la Renta.

Oriental Lace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Oriental Lace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Oriental Lace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oriental Lace marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oriental Lace marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Mugler Angel Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Ginestet Botrytis Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Demeter Fragrance Marshmallow Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Romane Jet 365 Romantic Getaway 1000 Flowers Reglisse Noire Esteban Baume Tolu