Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Granada Oscar de la Renta dla kobiet

mydlany
Granada Oscar de la Renta dla kobiet Filmy
Granada Oscar de la Renta dla kobiet Zdjęcia

Granada marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet. Granada został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, róża i kwiat pomarańczy.

Jaśmin Róża Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Granada by Oscar de la Renta.

Granada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Granada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Granada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Granada marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Granada marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Laura Mercier Eau de Lune Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Parfum d`Empire 3 Fleurs Franck Olivier White Touch Caron Rose Ebba Los Angeles Miss Danielle The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Lush Orange Blossom