Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Sandalo Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Sandalo marki Ortigia Sicilia to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, jaśmin, narcyz, drzewo sandałowe, cedr virginia, róża i drzewo tekowe.

Wetyweria Jaśmin Narcyz Drzewo sandałowe Cedr Virginia Róża Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalo by Ortigia Sicilia.

Sandalo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ortigia Sicilia Sandalo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ortigia Sicilia Sandalo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalo marki Ortigia Sicilia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalo marki Ortigia Sicilia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Benetton Paradiso Inferno Man Serge Lutens Chene Cartier Déclaration Edition Limitée Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Montale Sandal Sliver Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Eclectic Collections Agenda Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Kanøn Norwegian Wood Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Les Nez Turtle Vetiver