Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Orange Blossom Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom marki Ortigia Sicilia to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, neroli i nuty drzewne.

Petitgrain Neroli Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom by Ortigia Sicilia.

Orange Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ortigia Sicilia Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ortigia Sicilia Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom marki Ortigia Sicilia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom marki Ortigia Sicilia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Creed Neroli Sauvage Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Aveda Chakra 3 Equipoise Ginestet Sauvignonne Yves Rocher Trimaran Bath and Body Works White Citrus Tommy Hilfiger Tommy Everlast Cactus Shot Parfums Berdoues 1902 Naturelle Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010