Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Orange Blossom Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom marki Ortigia Sicilia to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, neroli i nuty drzewne.

Petitgrain Neroli Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom by Ortigia Sicilia.

Orange Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ortigia Sicilia Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ortigia Sicilia Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom marki Ortigia Sicilia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom marki Ortigia Sicilia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein Ck One Electric Paco Rabanne Paco Frederic Malle Cologne Bigarade Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Fresh Citron de Vigne Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men Keiko Mecheri Sanguine Space NK Laughter Detaille Paradisii Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Zara Zara for Him