Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Orange Blossom Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom Ortigia Sicilia dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom marki Ortigia Sicilia to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, neroli i nuty drzewne.

Petitgrain Neroli Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom by Ortigia Sicilia.

Orange Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ortigia Sicilia Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ortigia Sicilia Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom marki Ortigia Sicilia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom marki Ortigia Sicilia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Clinique Clinique Happy Azzaro Eau Belle D'Azzaro Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Bogner Bogner Man Classic Summer Edition Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Norma Kamali Olive You DSH Perfumes The´ Vert (Tea No. 1) Caswell Massey Verbena Detaille Paradisii Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale