Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

418 Orobianco Parfum Collection dla kobiet

418 Orobianco Parfum Collection dla kobiet

morski
418 Orobianco Parfum Collection dla kobiet Zdjęcia

418 marki Orobianco Parfum Collection to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 418 został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sileno Cheloni. Nutami głowy są mandarynka, cytryna, gorzka pomarańcza i nuty morskie; nutami serca są lawenda, jaśmin i gałka muszkatołowa; nutami bazy są paczula, wetyweria i ambra.

Mandarynka Cytryna Gorzka pomarańcza Nuty morskie

Lawenda Jaśmin Gałka muszkatołowa

Paczula Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 418 by Orobianco Parfum Collection.

418 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Orobianco Parfum Collection 418, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Orobianco Parfum Collection 418, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 418 marki Orobianco Parfum Collection. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 418 marki Orobianco Parfum Collection reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Aoud Rose Petals Al-Rehab Maysoon Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Le Labo Rose 31 O Boticario Rhea Antonia`s Flowers Tiempe Passate I Profumi di Firenze Dolceamaro Byblos Cielo FUBU Plush Novae Plus Sky Blue Borsari Bouquet di Violette Huitieme Art Parfums Naiviris