Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tolu marki Ormonde Jayne to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tolu został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są jałowiec, kwiat pomarańczy i szałwia muszkatołowa; nutami serca są orchidea, róża i konwalia; nutami bazy są balsam tolu, fasolka tonka, olibanum i ambra.

Jałowiec Kwiat pomarańczy Szałwia muszkatołowa

Orchidea Róża Konwalia

Balsam Tolu Fasolka tonka Olibanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tolu by Ormonde Jayne.

Absolu
Shalimar

Tolu Recenzje Perfum

Ciepły, orientalny zapach. Dużo ambry i cytrusów zmieszanej z piżmem - całość miękka, kremowa, trochę żywiczna, przypomina mi Parfum Sacre Carona. Zaskakująco delikatny i bliskoskórny, choć trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Tolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Tolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tolu marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tolu marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Thierry Mugler B*Men Naomi Campbell Sunset Avon Derek Jeter Driven Black Penhaligon`s Hammam Bouquet Caron Yatagan Dana Ambush Serge Lutens Borneo 1834 Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Berkeley Square White Amber Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre