Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2

Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tolu Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tolu marki Ormonde Jayne to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tolu został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są jałowiec, kwiat pomarańczy i szałwia muszkatołowa; nutami serca są orchidea, róża i konwalia; nutami bazy są balsam tolu, fasolka tonka, olibanum i ambra.

Jałowiec Kwiat pomarańczy Szałwia muszkatołowa

Orchidea Róża Konwalia

Balsam Tolu Fasolka tonka Olibanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tolu by Ormonde Jayne.

Absolu
Shalimar
Botrytis

Tolu Recenzje Perfum

Ciepły, orientalny zapach. Dużo ambry i cytrusów zmieszanej z piżmem - całość miękka, kremowa, trochę żywiczna, przypomina mi Parfum Sacre Carona. Zaskakująco delikatny i bliskoskórny, choć trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Tolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Tolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tolu marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tolu marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Vetiver Extraordinaire L`Artisan Parfumeur Timbuktu Laboratorio Olfattivo Alambar Profumum Roma Fumidus Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree L`Artisan Parfumeur Tea for Two Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Keiko Mecheri Ume Eau D`Italie Paestum Rose L`Artisan Parfumeur Al Oudh Eau D`Italie Bois d’Ombrie Serge Lutens Bois et Fruits Chanel Bois des Iles L`Artisan Parfumeur Caligna Serge Lutens Fille en Aiguilles Frapin 1270 Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Czech & Speake Frankincense and Myrrh Huitieme Art Parfums Liqueur Charnelle Brecourt Avenue Montaigne