Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Tiare Ormonde Jayne dla kobiet

Tiare Ormonde Jayne dla kobiet

Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia

Tiare marki Ormonde Jayne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tiare został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, lima i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, lilia wodna, frezja, gardenia tahitańska i irys; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lima Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Lilia wodna Frezja Gardenia tahitańska Irys

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiare by Ormonde Jayne.

Tiare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Tiare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Tiare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiare marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiare marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis Portfolio Elite Campos de Ibiza Jazmin Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Avon Summer White Antonio Banderas Spirit VIP for Women Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Susanne Lang Midnight Orchid 72 Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Ben Sherman Live Forever Ulric de Varens Chic Issime La Bouquetiere Violette de Paris Lulu Beauty Dame