Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Tiare Ormonde Jayne dla kobiet

Tiare Ormonde Jayne dla kobiet

Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia Tiare Ormonde Jayne dla kobiet Zdjęcia

Tiare marki Ormonde Jayne to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tiare został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, lima i mandarynka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, lilia wodna, frezja, gardenia tahitańska i irys; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lima Mandarynka

Jaśmin Ylang-ylang Lilia wodna Frezja Gardenia tahitańska Irys

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tiare by Ormonde Jayne.

Tiare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Tiare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Tiare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tiare marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tiare marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Nina Ricci L'Air du Temps Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Prada No2 Oeillet La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Montale Powder Flowers Rodier Eau Legere Pacifica Tunisian Jasmine Calvin Klein Beauty Bond No 9 Harrods Rose TerraNova Pikake Henri Bendel Rose Petals