Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 3

Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ta'if Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ta'if marki Ormonde Jayne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ta'if został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są szafran, daktyle i różowy pieprz; nutami serca są róża z taif, frezja, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra i Żarnowiec miotlasty.

Szafran Daktyle Różowy pieprz

Róża z Taif Frezja Jaśmin Kwiat pomarańczy

Ambra Żarnowiec miotlasty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ta'if by Ormonde Jayne.

Madness
Anglomania
Loukhoum

Ta'if Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Rozgrzana przyprawami i ambra, bardzo słodka, pizmowa róża. Jeden krok - i róża utonęłaby w konfiturze Rose Absolue od Yves Rocher. A tak - tonie w pizmie drzewnym, co też wychodzi dość męczące. Aromat z kategorii z grubsza nazywanej "orientalnymi", ciepły, przydusząjący, zdecydowany. Projekcja nie narzuca się otoczeniu, natomiast na skórze właścielki (nie wyobrażam sobie tego na panu) słyszalny dobrze i ciągnący sie przez jakies 8-10 godzin praktycznie bez zmian.
Dla wielbicielek ciężkich, ulepnych aromatów w typie Loukhoum Mecheri, do którego zresztą jest bardzo podobny (ale na szczęscie nie ta siła rażenia), jak równiez Historie d'Eau Mauboussin. Dużo pizma.

gugusia
gugusia

Kurczę, ja w tym zpachu w ogóle nie czuję róży Dużo przypraw, przepych, arabskie klimaty tak, a jakże.. Ale że niby róża, wanilia? Ja się pytam gdzie?! Jest dla mnie w tym zapachu pewne podobieństwo do Szafranka L'Artisanowego. Bo czuć go tutaj i to dość znacznie. Resztę dopełnia miękka i słodka ambra. I to tyle co czuję w tym zapachu. Miałam próbkę, puściłam w świat. Jednak arabskie klimaty nie dla mnie
Trwałość 5 h.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Ta'if, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Ta'if, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ta'if marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ta'if marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen My Queen Stella McCartney Stella Velvet Sean John Unforgivable Women Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Escada Escada Tocca Cleopatra Charles Jourdan L`Insolent Lalique Cascade Limited Edition 2010 Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Roberta di Camerino Donna R Jean Patou Moment Supreme Coleen Rooney Butterflies