Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

wodny
Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sampaquita Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sampaquita marki Ormonde Jayne to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sampaquita został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są liczi, trawa, bergamotka i magnolia; nutami serca są jaśmin, frezja, konwalia, róża i lilia wodna; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i ambrette (piżmo ambrowe).

Liczi Trawa Bergamotka Magnolia

Jaśmin Frezja Konwalia Róża Lilia wodna

Wetyweria Piżmo mech dębowy Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sampaquita by Ormonde Jayne.

Sampaquita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Sampaquita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Sampaquita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sampaquita marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sampaquita marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Alfred Sung Sung Spa Guerlain Cherry Blossom Michel Klein Un Air de Comedie Coty Sand & Sable Oriflame Radiant Light Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Celine Dion Spring in Provence Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Atelier Flou Sloane Rose Essentially Me Tangos Miller et Bertaux Shanti Shanti