Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

wodny
Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Osmanthus Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Osmanthus marki Ormonde Jayne to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Osmanthus został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są pomelo, dzięgiel i papryczka pimento; nutami serca są osmantus, lilia wodna i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są cedr, francuskie labdanum, piżmo i wetyweria.

Pomelo Dzięgiel Papryczka pimento

Osmantus Lilia wodna Jaśmin wielkolistny

Cedr Francuskie labdanum Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Osmanthus by Ormonde Jayne.

Osmanthus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Osmanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Osmanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Osmanthus marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Osmanthus marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Pink Diamond Jennifer Lopez Glow after Dark Avon Celebre LR Carmen Electra Menard L`Eau de Taoyaka Marbert Sun Stila Mandarin Mist Ulric de Varens Lily Prune Love Story IKKS Private Emanuel Ungaro Apparition Pink Roberto Cavalli Anniversary Strange Invisible Perfumes Tropical Vial