Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orris Noir Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orris Noir marki Ormonde Jayne to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orris Noir został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są dzięgiel, różowy pieprz, kolendra i bergamotka; nutami serca są irys, liść laurowy, jaśmin wielkolistny i papryczka pimento; nutami bazy są mirra, paczula, kadzidło, drzewo gwajakowe i chiński cedr.

Dzięgiel Różowy pieprz Kolendra Bergamotka

Irys Liść laurowy Jaśmin wielkolistny Papryczka pimento

Mirra Paczula Kadzidło Drzewo gwajakowe Chiński cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orris Noir by Ormonde Jayne.

Orris Noir Recenzje Perfum

Orris Noir by Ormonde Jayne 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Orris Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Orris Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orris Noir marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orris Noir marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Tiffany Tiffany for Men The Body Shop Javari L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Davidoff Hot Water Sahlini Parfums Femininde Opus Oils Dirty Sexy Wilde Susanne Lang Red Ginger Annayake Miyabi Man Police Pure Police London Homme DSH Perfumes Nourouz By Bobo Dinner