Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn

Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia Ormonde Man Ormonde Jayne dla mężczyzn Zdjęcia

Ormonde Man marki Ormonde Jayne to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Ormonde Man został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, kardamon, kolendra i jagody jałowca; nutami serca są agar (oud) i choina kanadyjska; nutami bazy są wetyweria, cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Kardamon Kolendra Jagody jałowca

Agar (oud) Choina kanadyjska

Wetyweria Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ormonde Man by Ormonde Jayne.

Ormonde Man Recenzje Perfum

Ormonde Man by Ormonde Jayne 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Ormonde Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Ormonde Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ormonde Man marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ormonde Man marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Guerlain Cherry Blossom Glittering Scents of Time Pyxis Royal Copenhagen Royal Copenhagen Christian Dior Diorling Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Bronnley English Fern Fragonard VRAI Detaille Aeroplane Helena Rubinstein Courant Jeanne Arthes Shanghai Night Galimard Aigues Vives