Marki » N-Q » drzewno - szyprowe « Grupy

Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Isfarkand Ormonde Jayne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Isfarkand marki Ormonde Jayne to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Isfarkand został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są lima, mandarynka i bergamotka; nutą serca jest różowy pieprz; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i cedr.

Lima Mandarynka Bergamotka

Różowy pieprz

Wetyweria Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isfarkand by Ormonde Jayne.

Isfarkand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ormonde Jayne Isfarkand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ormonde Jayne Isfarkand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isfarkand marki Ormonde Jayne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isfarkand marki Ormonde Jayne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Robert Piguet Cravache 2007 Coty Stetson Fresh Mary Kay Tribute for Men Diptyque Opone Bois 1920 1920 Extreme Alain Delon Le Temps D`Aimer Parfum d`Empire Iskander Kiton Kiton Men Coty Imprevu Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver