Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Be 21 Orlane dla kobiet

Be 21 Orlane dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Be 21 Orlane dla kobiet Zdjęcia Be 21 Orlane dla kobiet Zdjęcia

Be 21 marki Orlane to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Be 21 został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są cejloński cynamon, czerwona brzoskwinia i kardamon; nutami serca są kwiat pistacji, drzewo kaszmirowe i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia, heliotrop i korzeń irysa.

Cejloński cynamon Czerwona brzoskwinia Kardamon

Kwiat pistacji Drzewo kaszmirowe Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Heliotrop Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be 21 by Orlane.

Be 21 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Orlane Be 21, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Orlane Be 21, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be 21 marki Orlane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be 21 marki Orlane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Allure Pour Homme Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Parfumerie Generale PG10 Aomassai Caron Yatagan Seven Skies Lalita Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Donna Karan Cashmere Mist Luxe Adidas Adidas Game Spirit Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre