Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Autour de la Rose Orlane dla kobiet

Autour de la Rose Orlane dla kobiet

Autour de la Rose Orlane dla kobiet Zdjęcia

Autour de la Rose marki Orlane to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są mandarynka i rabarbar; nutami serca są lilia wodna, róża, bez i liczi; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Mandarynka Rabarbar

Lilia wodna Róża Bez Liczi

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Autour de la Rose by Orlane.

Autour de la Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Orlane Autour de la Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Orlane Autour de la Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Autour de la Rose marki Orlane. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Autour de la Rose marki Orlane reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Jennifer Lopez Glow Elizabeth Taylor Black Pearls Tom Tailor Speedlife Woman Marks and Spencer Florentyna Bath and Body Works Gardenia L`Erbolario Narciso Sublime Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Molinard 160 Miller et Bertaux Shanti Shanti Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina Novaya Zarya Elena