Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Yo! Vanilla Ice Oriflame dla kobiet

Miałem: 4

mleczny
Yo! Vanilla Ice Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Yo! Vanilla Ice marki Oriflame to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Yo! Vanilla Ice został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutami serca są szafran, wanilia i mleko; nutami bazy są piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Lawenda

Szafran Wanilia Mleko

Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yo! Vanilla Ice by Oriflame.

Yo! Vanilla Ice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Yo! Vanilla Ice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Yo! Vanilla Ice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yo! Vanilla Ice marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yo! Vanilla Ice marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Al-Rehab Deluxe Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Molinard Les Orientaux: Vanille  Fraicheur Ayala Moriel Film Noir Demeter Fragrance My Melody Demeter Fragrance Gingerbread Demeter Fragrance Brownie Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Sabon Femme