Marki » N-Q » « Grupy

Voyage Voyage So Chic! Oriflame dla kobiet

Voyage Voyage So Chic! Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Voyage Voyage So Chic! Oriflame dla kobiet Zdjęcia Voyage Voyage So Chic! Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Voyage Voyage So Chic! marki Oriflame to perfumy dla kobiet. Voyage Voyage So Chic! został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, brzoskwinia, czerwone jabłko, liczi i grejpfrut; nutami serca są konwalia, piwonia i róża; nutami bazy są cedr, piżmo, trzcina cukrowa i wetyweria.

Czarna porzeczka Brzoskwinia Czerwone jabłko Liczi Grejpfrut

Konwalia Piwonia Róża

Cedr Piżmo Trzcina cukrowa Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyage Voyage So Chic! by Oriflame.

Voyage Voyage So Chic! Recenzje Perfum

Voyage Voyage So Chic! by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Voyage Voyage So Chic!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Voyage Voyage So Chic!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyage Voyage So Chic! marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyage Voyage So Chic! marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Roger & Gallet Eau de Gingembre Kenneth Cole Reaction T-Shirt Fred Hayman 273 Indigo Demeter Fragrance Holy Water Pacifica Mediterranean Fig Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Linari Eleganza Luminosa Sean John I Am King Of The Night Demeter Fragrance Crayon Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle