Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Voyage Voyage Monaco Chic! Oriflame dla kobiet

Voyage Voyage Monaco Chic! Oriflame dla kobiet

Miałem: 5

Voyage Voyage Monaco Chic! Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Voyage Voyage Monaco Chic! marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Voyage Voyage Monaco Chic! został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia i melon; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i orchidea; nutami bazy są piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Bergamotka Brzoskwinia Melon

Jaśmin Kwiat pomarańczy Orchidea

Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyage Voyage Monaco Chic! by Oriflame.

Voyage Voyage Monaco Chic! Recenzje Perfum

Voyage Voyage Monaco Chic! by Oriflame 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyage Voyage Monaco Chic! marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyage Voyage Monaco Chic! marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Nina Ricci Coeur Joie Benetton Tribu Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Lollia Imagine Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Apaisant Oriflame Miss O Club Prive DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Michael Storer Yvette Caswell Massey Casma MOR Belladonna