Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Volare Spring Flower Parfum Oriflame dla kobiet

Volare Spring Flower Parfum Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 6

Volare Spring Flower Parfum marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Volare Spring Flower Parfum został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, cytryna, mandarynka i ananas; nutami serca są wisteria, frezja, liść czarnej porzeczki, magnolia i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna Mandarynka Ananas

Wisteria Frezja Liść czarnej porzeczki Magnolia Jaśmin

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Volare Spring Flower Parfum by Oriflame.

Volare Spring Flower Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Volare Spring Flower Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Volare Spring Flower Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Volare Spring Flower Parfum marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Volare Spring Flower Parfum marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

David & Victoria Beckham Signature for Her Yves Rocher Rose Absolue Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Elizabeth Arden Sunflowers Gabriela Sabatini Magnetic Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Vanille Yves Rocher Tendre Jasmin Yves Rocher Iris Noir Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Paco Rabanne Ultraviolet Nina Ricci Ricci Ricci Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Yves Saint Laurent Elle Guerlain Samsara Eau de Parfum Cacharel LouLou Yves Rocher Vanille Noire Givenchy Organza