Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Volare Magnolia Oriflame dla kobiet

Volare Magnolia Oriflame dla kobiet

wodny

Volare Magnolia marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Volare Magnolia został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, rabarbar, cytryna i cytrusy; nutami serca są magnolia, róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i nuty drzewne.

Kwiat pomarańczy Rabarbar Cytryna Cytrusy

Magnolia Róża Jaśmin

Piżmo Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Volare Magnolia by Oriflame.

Vincent van Gogh for Women

Volare Magnolia Recenzje Perfum

Katatonia
Katatonia

Zapach jak dla mnie "koszmarek"... Wyczuwałam w nim tylko zapach tandetnych, przesłodzonych, tanich landrynek.. Na szczęście kupiłam u zaprzyjaźnionej Konsultantki i mogłam go oddać. Uf..!

dosik5
dosik5

Bardzo ciepły, otulający zapach. Dominacja piżma, róży, magnolii i cytrusów. Z powodu nuty róży lekko duszący... z pewnością oryginalny zapach, może nawet lekko orientalny...Niestety szybko się ulatnia :( Dla kobiet ceniących sobie subtelną świeżość. Odpowiedni na lato do stosowania zarówno w dzień jak i w nocy :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Volare Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Volare Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Volare Magnolia marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Volare Magnolia marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Pur Desir de Rose Avon In Bloom by Reese Witherspoon Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Avon Treselle Yves Rocher Moment de Bonheur Ralph Lauren Notorious Rochas Eau de Rochas Moschino Toujours Glamour Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Avon Little Red Dress Gres Cabochard Hermes Voyage d'Hermes Parfum Yves Saint Laurent Nu Yves Saint Laurent Opium Prada Infusion d'Iris Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur ID Parfums Elixir de Mimosa Yves Rocher Pur desir de Lavande Arrogance Arrogance pour Femme