Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Volare Magnolia Oriflame dla kobiet

Volare Magnolia Oriflame dla kobiet

wodny
Volare Magnolia Oriflame dla kobiet Zdjęcia Volare Magnolia Oriflame dla kobiet Zdjęcia Volare Magnolia Oriflame dla kobiet Zdjęcia Volare Magnolia Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Volare Magnolia marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Volare Magnolia został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, rabarbar, cytryna i cytrusy; nutami serca są magnolia, róża i jaśmin; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i nuty drzewne.

Kwiat pomarańczy Rabarbar Cytryna Cytrusy

Magnolia Róża Jaśmin

Piżmo Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Volare Magnolia by Oriflame.

Vincent van Gogh for Women

Volare Magnolia Recenzje Perfum

Katatonia
Katatonia

Zapach jak dla mnie "koszmarek"... Wyczuwałam w nim tylko zapach tandetnych, przesłodzonych, tanich landrynek.. Na szczęście kupiłam u zaprzyjaźnionej Konsultantki i mogłam go oddać. Uf..!

dosik5
dosik5

Bardzo ciepły, otulający zapach. Dominacja piżma, róży, magnolii i cytrusów. Z powodu nuty róży lekko duszący... z pewnością oryginalny zapach, może nawet lekko orientalny...Niestety szybko się ulatnia :( Dla kobiet ceniących sobie subtelną świeżość. Odpowiedni na lato do stosowania zarówno w dzień jak i w nocy :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Volare Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Volare Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Volare Magnolia marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Volare Magnolia marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Marron de Noel Cacharel Eden Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher Pur Desir de Rose Yves Rocher Lilas Mauve Christian Dior Poison Bath and Body Works Sweet Cinnamon Pumpkin Bath and Body Works Vanilla Bean Noel Oriflame Tsun Lai Giorgio Armani Armani Code Profumo Donna Karan DKNY Delicious Delights Cool Swirl Avon In Bloom by Reese Witherspoon Hugo Boss Boss The Scent James Heeley Sel Marin Hugo Boss Boss Orange Sunset Yves Rocher Poire Caramel Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique