Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Vivacity Oriflame dla kobiet

Vivacity Oriflame dla kobiet

lekko korzenny

Vivacity marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Vivacity został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, różowy pieprz i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i piwonia; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Różowy grejpfrut Różowy pieprz Mandarynka

Kwiat pomarańczy Piwonia

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vivacity by Oriflame.

Vivacity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Vivacity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Vivacity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vivacity marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vivacity marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Believe Versace Versense Playboy Play It Sexy Giorgio Armani Armani Code for Women Fendi Fan di Fendi Eau Fraiche Rihanna Nude Yves Rocher Naturelle Diesel Loverdose Britney Spears Fantasy Dolce&Gabbana D&G Light Blue Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Rihanna Reb'l Fleur Oriflame My Red by Demi Moore Escada Escada Magnetism Adidas Floral Dream Yves Rocher Naturelle Osmanthus Yves Saint Laurent Baby Doll Elie Saab L'Eau Couture Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Rocher Cerisier en Fleurs