Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

tropikalny
kwaśny
Visions V Beach Fun Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Visions V Beach Fun marki Oriflame to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Visions V Beach Fun został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabienne Coupaye. Nutami głowy są mango, ananas i malina; nutami serca są róża, jaśmin i fiołek; nutami bazy są karmel, piżmo i drzewo sandałowe.

Mango Ananas Malina

Róża Jaśmin Fiołek

Karmel Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visions V Beach Fun by Oriflame.

Visions V Beach Fun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Visions V Beach Fun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Visions V Beach Fun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visions V Beach Fun marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visions V Beach Fun marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Deborah Mandorla Giorgio Beverly Hills Red 2 B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Susanne Lang Vanilla Coconut Voluspa Vanity Victoria`s Secret Berry Kiss Nina Ricci Le Paradis de Nina Laurence Dumont Vanille Monoi La Perla Ruby Perlage Esme Rene Beautiful U Strange Invisible Perfumes Vacances