Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

tropikalny
kwaśny
Visions V Beach Fun Oriflame dla kobiet Zdjęcia

Visions V Beach Fun marki Oriflame to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabienne Coupaye. Nutami głowy są mango, ananas i malina; nutami serca są róża, jaśmin i fiołek; nutami bazy są karmel, piżmo i drzewo sandałowe.

Mango Ananas Malina

Róża Jaśmin Fiołek

Karmel Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visions V Beach Fun by Oriflame.

Visions V Beach Fun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Visions V Beach Fun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Visions V Beach Fun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visions V Beach Fun marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visions V Beach Fun marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
The Body Shop Chymara Lolita Lempicka Fleur Defendue S-Perfume 100% Love Anya`s Garden Star Flower Lili Bermuda South Water Creed Ambre Cannelle Corine de Farme Witch Taranee Laurence Dumont Vanille Monoi Revlon Pink Happiness Delicate Moments Revlon Reflections Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey