Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Visions Miss Punk Oriflame dla kobiet

Visions Miss Punk Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 8

mleczny

Visions Miss Punk marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, piwonia, mleko i wanilia.

Piżmo Piwonia Mleko Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visions Miss Punk by Oriflame.

Visions Miss Punk Recenzje Perfum

Visions Miss Punk by Oriflame 4.25 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Visions Miss Punk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Visions Miss Punk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visions Miss Punk marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visions Miss Punk marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Possess Oriflame Amethyst Fatale Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Vanille Noire Oriflame DeMarco Oriflame Fairy City Lights Oriflame Felicity Oriflame Eclat Weekend Oriflame Sir Avebury Oriflame Paradise Oriflame Architect Oriflame Mirage Oriflame Precious Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Oriflame Amber Elixir Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Oriflame Eclat Femme Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea