Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Visions Lady Vintage Oriflame dla kobiet

Visions Lady Vintage Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

Visions Lady Vintage marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Visions Lady Vintage został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jagoda, nuty kwiatowe i piżmo.

Jagoda Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visions Lady Vintage by Oriflame.

Visions Lady Vintage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Visions Lady Vintage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Visions Lady Vintage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visions Lady Vintage marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visions Lady Vintage marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prince Matchabelli Aviance Night Musk Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Matthew Williamson Jasmine Sambac Montale Highness Rose Fragonard Marche aux Fleurs Remy Latour L`elue Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Succes de Paris Dreaming Princess Alta Moda Real Tiens Trench Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu Ulric de Varens UDV Pour Elle