Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Visions Lady Vintage Oriflame dla kobiet

Visions Lady Vintage Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

Visions Lady Vintage marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jagoda, nuty kwiatowe i piżmo.

Jagoda Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visions Lady Vintage by Oriflame.

Visions Lady Vintage Recenzje Perfum

Visions Lady Vintage by Oriflame 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Visions Lady Vintage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Visions Lady Vintage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visions Lady Vintage marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visions Lady Vintage marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Charles of the Ritz Forever Krystle Victoria`s Secret So In Love Korloff Paris Kn°III Floris Tuberose Kenzo Parfum d`Ete Novaya Zarya Milaya Le Soir Cacharel Anais Anais Flower Edition The Different Company Rose Poivree Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Giorgio Armani Sensi White Notes Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Oscar de la Renta Ruffles