Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Visions Casual Cutie Oriflame dla kobiet

Visions Casual Cutie Oriflame dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Visions Casual Cutie marki Oriflame to kwiatowe perfumy dla kobiet. Visions Casual Cutie został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, zielone jabłko i cyklamen.

Piżmo Zielone jabłko Cyklamen

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Visions Casual Cutie by Oriflame.

Visions Casual Cutie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Visions Casual Cutie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Visions Casual Cutie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Visions Casual Cutie marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Visions Casual Cutie marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Victorio & Lucchino Carmen Yardley White Satin Herve Leger Rose Leger Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Kate Moss Wild Meadow Ulric de Varens Mini Charm Caron Violette Precieuse Smell Bent Bollywood or Bust Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss