Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

VIP Night Oriflame dla kobiet

VIP Night Oriflame dla kobiet

aldehydowy

VIP Night marki Oriflame to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. VIP Night został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut i gruszka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang i szampan; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i paczula.

Różowy grejpfrut Gruszka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Szampan

Nuty drzewne Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about VIP Night by Oriflame.

VIP Night Recenzje Perfum

Marimeko
Marimeko

Bardzo ciekawy zapach! siedzę to i wwąchuję się z zachwytem :) mam tylko próbkę,ale mam ochotę na więcej :) Nazwa Vip Night chyba do niego doskonale pasuje-czuć odrobinę luksusu,ale nie takiego słodkiego,z przepychem,tylko świeżego,z klasą,uwodzicielskiego i ciągnącego za nos.Są nuty szampana,są nuty drzewne,jest świeży grapefruit-ale jest też zmysłowy jaśmin i kropla wanilii-wart grzechu :) czuję że ten zapach może uwodzić :)

VIP Night by Oriflame 4.00 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame VIP Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame VIP Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum VIP Night marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu VIP Night marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Reb'l Fleur Oriflame Love Potion Oriflame Amber Elixir Oriflame Power Woman Avon Christian Lacroix Absynthe Oriflame Paradise Oriflame Enigma Rihanna Rebelle Diesel Loverdose Britney Spears Fantasy Avon Slip Into Daring Oriflame Sun Oriflame Mirage Oriflame Eclat Weekend Avon Ultra Sexy Oriflame Elvie Britney Spears Believe Dolce&Gabbana D&G Light Blue Givenchy Ange ou Demon Britney Spears Midnight Fantasy