Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Ultimate Oriflame dla mężczyzn

słony
piaskowy
Ultimate Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia Ultimate Oriflame dla mężczyzn Zdjęcia

Ultimate marki Oriflame to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ultimate został wydany w 2014 roku. Ultimate stworzyli Alexis Dadier i Alexandra Carlin. Nutami głowy są pieprz syczuański, sól i szałwia muszkatołowa; nutami serca są piasek, kadzidło i paczula; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i ambra.

Pieprz syczuański Sól Szałwia muszkatołowa

Piasek Kadzidło Paczula

Cedr Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultimate by Oriflame.

Nu

Ultimate Recenzje Perfum

monika690
monika690

Jakiż to cudny zapach, na razie testuję na dezodorancie, ale zamierzam upolować edt w promocji jako konsultantka i sama używać :) Pierwszy akord to świeżo zmielony pieprz, do pieprzu dochodzi jakieś zioło, chyba szałwia, przyjemnie snuje się kadzidło. Wyczuwalna jest też charakterystyczna nuta soli i cedr. Ultimate przypomina mi jakiś zapach z lat 80-90 i to damski zapach :)
Juz wiem co mi Ultimate przypomina Nu w wersji edp :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oriflame Ultimate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oriflame Ultimate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultimate marki Oriflame. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultimate marki Oriflame reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Architect Antonio Puig Quorum Silver Geoffrey Beene Grey Flannel Christian Dior Dior Homme Intense Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Azzaro Visit For Men Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Oliver & Co. Mousse II Gres Cabotine Rosalie Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Shiseido Energizing Fragrance Louis Feraud Louis Feraud Laura Biagiotti Essenza di Roma Sonia Rykiel Rykiel Woman Sonia Rykiel Sonia Rykiel Loewe Esencia pour Homme D`Orsay Tilleul